Ziraat Bankası’ndan Düşük Faizli Konut Kredisi!

Ziraat Bankası, ev satın almak isteyen müşterilerine özel 120 ay vadeye kadar uzanan avantajlı faiz oranlarıyla konut kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası, avantajlı faiz oranlarıyla ev satın almak isteyen müşterilerine özel konut kredisi sunuyor. Konut kredisi faiz oranları yüzde 1,98’den başlıyor. Faiz oranları hem kredi miktarına hem de kredi vadesine göre değişiklik gösteriyor. 100 bin Türk Lirasına kadar olan konut kredilerinde yüzde 1,98 oranında, 100 bin Türk Lirası ile 500 bin Türk Lirası arasındaki konut kredilerinde yüzde 2,09 oranında 500 bin Türk Lirası ve üzerindeki kredi tutarlarında ise yüzde 2,18 oranında faiz uygulanmaktadır.

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları kişilerin kredi notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda kredi kullanımı satın alınacak olan evin ekspertiz değerinin maksimum yüzde 80’ine kadar verilmektedir. Yani 100 bin Türk Lirası değerindeki bir ev için en fazla 80 bin Türk Lirası konut kredisi kullanılabilmektedir. Krediye konu gayrimenkul üzerinde ipotek tesisi koyan banka, gerekli görmesi durumunda ise ek teminat talep etmektedir. Aynı zamanda tüm müşterilerin kredi ödeme süresi boyunca hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigorta yaptırmaları istenmektedir. Hayat sigortası kişilerin yaşlarına, cinsiyetlerine, aldıkları kredi tutarı ve vadesine göre, konut sigortası ile zorunlu deprem sigortası ise eve göre değişiklik göstermektedir.

Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru esnasında kişilerin unutmaması gereken belgeler vardır. Bunlar ise şu şekildedir;

  • Nüfus cüzdanı,
  • Gelir Belgesi,
  • İkametgah Belgesi,
  • Satın Alınacak eve ait belgeler.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 29 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/konut-gayrimenkul/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*