QNB Finansbank’tan, Evraksız ve Kefilsiz, İnternetten Kredi!

QNB Finansbank, evraksız ve kefilsiz, hızlı başvuru yapılabilen, anında ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

QNB Finansbank Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerden evrak ve kefil talep edilmiyor. Kredi başvurularının kabul edilmesi durumunda da para müşterilerin hesaplarına anında geçiyor ve kişiler hemen kullanabiliyor.

Anında kredi kampanyası kapsamında 50 bin Türk Lirasına kadar kredi veriliyor. 50 bin Türk Lirasından yüksek miktarda kredi temin edilemeyip, bu tutardan yüksek meblağda kredi almak isteyenlerin banka şubelerine gidip başvuru yapmaları gerekiyor.

Kredi geri ödemelerinde de kolaylık sağlayan banka, ilk 3 ay ödemesiz kredi veriyor. Yani kişilerin kredi geri ödemelerine kredi başvurularından 3 ay sonra başlayabiliyor.

Kredi başvuruları ise çeşitli yöntemlerle oluyor. Bunlardan biri sms ataraktır. SMS ile anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlerin 5030’a mesaj atmaları gerekiyor. Bir diğer başvuru yöntemi ise bankanın internet sitesidir. QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden kampanyanın yer aldığı sayfadan başvuru yapılabilmektedir. Bir diğer başvuru yöntemi ise bankanın internet ve mobil bankacılık uygulamasıdır. Bunun için müşteri numarası ve şifresi gerekmektedir. Müşteri numarası ve şifresi ise banka şubelerinden temin edilmektedir. Kişiler bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak da kredi başvurusu yapabilmektedirler. Aynı zamanda müşteri hizmetleri kredi başvurusu haricinde tüm bankacılık hizmetleri için 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.

İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,22’den başlamaktadır. Faiz oranları kişilerin kredi notuna göre değişiklik gösterebilip, en uzun vade süresi ise 36 ay olarak belirlenmiştir.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 15 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*