Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank, evlilikten düğüne, beyaz eşyadan tüm mobilya alımlarına kadar olan bireysel harcamalara özel müşterilerine taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank, müşterilerinin tüm bireysel harcamalarına özel taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Düzenlenen kredi kampanyasının vadelendirmes süresi en fazla 36 ay olarak belirlenirken, en kısa ise 3 ay olarak belirlenmiştir. Yani bireyler 3 aydan az, 36 aydan daha uzun süreli kredi ödeme planı oluşturamamaktadırlar. Ancak müşterilerine bütçelerine uygun çeşitli ödeme planları sunan banka, 3 aylık dönemler ya da değişken taksitli geri ödeme planları da sunmaktadırlar.

Teminat Gösterilmesi Zorunlu

Kredi Kampanyasından sadece belli ve düzenli bir geliri olan kişiler yararlanabilmektedirler. Ticari nitelikli kişiler taksitli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanamayıp, kredi kullanan kişilerin hayat sigortası yaptırmaları zorunludur. Aynı zamanda kredi karşılığında teminat gösterilmesi de gerekmektedir.

Kredi başvurusu sırasında kişilerin nüfus cüzdanı ya da sürücü belgelerinin aslı ile fotokopilerini, kredi türüne göre ek belge ya da teminatlar getirmeleri ve göstermeleri gerekmektedir.

Uygun Faizli Kredi Kampanyası!

Taksitli ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 2,99’dan başlamaktadır. Faiz oranları piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden etkilenmemektedir. Ancak bankanın kişiye göre faizlerde değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 15 Kasım 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.vakifbank.com.tr/taksitli-ihtiyac-kredisi.aspx?pageID=238

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*