Ziraat Bankası’ndan 36 Ay Vadeli Anında İhtiyaç Kredisi!

Ülkemizdeki kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, müşterilerine özel uygun faiz oranları ve çeşitli ödeme planlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında kullanabilmeleri için 36 aya kadar vadelendirebilecekleri ihtiyaç kredisi sunuyor. Kişiler söz konusu krediden yararlanmaları halinde 6 farklı yöntemle başvurularını gerçekleştirebilecekleri gibi, uygun faiz oranlarından yararlanabilir, bütçelerine uygun ödeme planlarıyla kredi geri ödemeleri gerçekleştirebilirler.

Kredi vadeleri minimum 3 ay, en uzun ise 36 ay olarak belirlenmiştir. 36 aydan daha uzun vadelendirme yapılmamaktadır. Banka kredi başvurusu yapan müşterilerinden bireysel ya da maddi teminat talep etmektedir. Aynı zamanda kişilerin tüm kredi ödemeleri boyunca hayat sigortası yaptırmaları gerekmektedir. Hayat sigortası ödemeleri kişiden kişiye göre değişkenlik gösterip, her sene sigortaların yenilenmesi gerekmektedir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu hem banka şubelerinde hem  de bankanın internet sitesinden, mobil uygulamasından, ATM’lerinden, internet şubesinde ve çağrı merkezinden yapılabilmektedir. Anında kredi başvurusu yapılması ve onaylanması durumunda, kişilerin krediye ilişkin belgeleri yanlarına alıp, banka şubelerine gitmeleri, kredi evraklarını imzalamaları yeterli olmaktadır.

İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,45’ten başlamaktadır. Bankanın kişiye göre faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 12 Kasım 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/genel-ihtiyaclar/tuketici-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*