Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası!

Emekli vatandaşların yararlanabilecekleri özel kampanyalar düzenlenmektedir. Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyası da bunlardan biridir.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası Emekli kredisi kampanyası ile hem konut hem de ihtiyaç kredisi imkanı tanınmaktadır. Bu imkandan yararlanmak isteyenlerin maaş ödemelerini Ziraat Bankası’ndan almaları gerekmektedir. Uygun faiz oranları uygulanıp, ödeme planları da maaş ödemelerine göre düzenlenmektedir.

Ziraat Bankası emekli ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı yüzde 2,27’den başlamaktadır. Vade süresi ise en uzun 36 ay olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası emekli konut kredisi kampanyasının vade süresi en fazla 120 olup, uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,98’den başlamaktadır. Kredi başvuruları banka şubelerinde yapılıp, kredi türüne göre ek ücretler talep edilmektedir.

Söz konusu kredi paketinde yararlanmak isteyenlerin Bankkart Combo, KMH, Talimat Ürünlerine sahip olmaları gerekmektedir. İlk kez başvuru yapacakların ise internet bankacılığı, BES, DASK, Konut sigortası, eşya sigortası, AZG ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinde en az 2 tanesini almaları ya da yeni başvuru yapmaları gerekmektedir. Sigorta ödemeleri kişiden kişiye, kredi türü ve kredi vadesine göre değişkenlik göstermektedir. 35 yaşında olan bir kişinin 1 senelik ortalama sigorta ödemeleri ihtiyaç kredisi için 39,67 Türk Lirası olurken, konut kredisi için ise yine 1 senelik ortalama 108,19 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 12 Ekim 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/kredi-paketleri/emeklinin-artisi-kredi-paketi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*