SMS ile 20.000 TL Kredi! Şubesiz, 36 Ay Vadeli, Fibabanka’dan!

İnternetten ve mesaj atarak kredi başvurusu yapmak artık çok kolay. Pek çok banka sms ile kredi imkanı sağlıyor. Bu bankalardan biri de Fibabanka. Eğer bulunduğunu ilde Fibabanka şubesi yoksa bile sms atarak kredi başvurusu yapmanız mümkün.

Fibabanka SMS ile Kredi Başvurusu!

Fibabanka, kişilerin tüm bireysel harcamalarına özel sms ile başvuru yapabilecekleri ihtiyaç kredisi sunuyor. Bunun için T.C. kimlik numarasının 3422’ye mesaj atılması gerekiyor. Bunun yanı sıra bankanın internet sitesinden ilgili kampanyanın yer aldığı sayfadan da hızlı kredi başvurusu yapmak mümkün. Eğer kişilerin bulundukları şehirde Fibabanka şubesi varsa şubelere giderek de kredi başvurusunda bulunabilirler.

SMS ile 20.000 TL Kredi!

Fibabanka sms ile kredi başvurularında sadece 20.000 Türk Lirasına kadar kredi imkanı sağlıyor. 20.000 Türk Lirasından daha yüksek miktarda kredi almak isteyenlerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekiyor. Banka gerekli görmesi halinde belgeler talep edebiliyor.

20.000 Türk Lirası için en uzun vade süresi ise 36 ay ile sınırlıdır. Yani 36 ay’dan (3 ay) daha fazla vadelendirme yapılamamaktadır. Bankanın bu kampanyada uyguladığı faiz oranı ise yüzde 3,43 olarak belirlenmiştir. SMS ile yapılan başvurularda 1 sms bedeli temin ediliyor. SMS bedeli kişilerin kendi operatörlerinden faturalandırılıyor.

10 bin Türk Lirası tutarında 36 ay vadeli sms ile kredi alan bir kişinin aylık kredi ödemesi 537,40 Türk Lirasına tekabül ediyor. 52,50 Türk Lirası dosya masrafı ücreti tahsil ediliyor. Aynı zamanda ortalama 706,70 Türk Lirası sigorta ücreti talep ediliyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 11 Ekim 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/iihtiyac-kredisi/fibabanka-ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*