Burgan Bank’tan 10.000 TL Dijital Kredi Kampanyası!

Burgan Bank, müşterileri tüm nakit ihtiyaçlarını şubeye gitmeden, anında gerçekleştirebilsin diye ihtiyaç kredisi kapsamında Dijital Kredi Kampanyası düzenledi.

Burgan Bank Dijital Kredi Kampanyası!

Burgan Bank Dijital Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler başvurularını banka şubelerinden yapmak zorunda değiller. İsteyenler bankanın internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da bankanın internet sitesinde yer alan kampanya sayfasında ilgili link üzerinden başvurularını yapabilmektedirler. Anında kredi başvuruları aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir. Kredi onayı halinde banka çalışanları kişileri ziyaret eder, müşterilerden evrakları temin eder, krediye ilişkin imzaları atmanızı talep eder. Yani bireylerin kredi başvurusu ve onayı için banka şubelerine gidip başvuru ya da başvuru onayı halinde krediye ilişkin evrakları imzalamak için gitmelerine gerek yoktur.

Masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen banka, kredi dosya masrafları için kredi tutarının binde beşi kadar tek seferlik temin eden edilen dosya masrafını istememektedir.

İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,79 ile yüzde 2,99 arasında değişkenlik göstermektedir. 12 aya kadar olan vadelendirmelerde yüzde 2,79 oranında, 12 aydan 36 aya kadar olan tüm vadelendirmelerde ise yüzde 2,99 oranında faiz uygulanmaktadır.

Burgan Bank’tan 10.000 TL Dijital Kredi Kampanyası!

Burgan Bank Dijital kredi kampanyası kapsamında 10 bin Türk Lirası tutarında finansman temin eden kişiler için 36 ay vadeli geri ödeme planı oluşturulması durumunda aylık kredi ödemesi 499,01 Türk Lirası, 24 ay vadelide 628,50 Türk Lirası, 12 ay vadeli geri ödeme planında ise bin 25,61 Türk Lirası olmaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 5 Ekim 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/dijital-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*