Akbank’tan Belgesiz ve Kefilsiz Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank, müşterilerine özel 36 ay vadeye kadar uzanan geri ödeme planları ve uygun faiz oranlarıyla anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Akbank’tan Direkt İhtiyaç Kredisi İmkanı!

Akbank müşterilerine özel anında kredi imkanı sunuyor. Kişilerin kredi başvurusu için banka şubelerine gitmelerine gerek yoktur. Bankanın internet sitesinde gerekli bilgilerin girilmesiyle birlikte hızlı kredi başvurusu yapmak mümkündür. İhtiyaç kredisi faiz oranları kişilerin kredi notu, alınan kredi tutarı ve vade süresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Faiz oranları piyasadaki faiz oranlarından etkilenmez ancak banka istediği zaman faiz oranlarını değiştirebilmektedir.

36 ay vadeye kadar uzanan kredi ödeme planları düzenlenir. Bireylerden belge, imza ya da kefil talep edilmez. 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapılabilir. Aynı zamanda sigorta yapılması da zorunlu değildir. Hayat sigortası kişinin talebine bırakılmaktadır. Banka şubelerinden başvuru yapmak isteyenlerin yanlarında nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve ikametgah belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

Akbank’tan Direkt 5.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Akbank Direkt kredi kampanyası kapsamında temin edilen 5 bin TL finansman için 36 ay vadeli geri ödeme planı oluşturulursa ve kişiler sigorta yaptırmak isterlerse uygulanan faiz oranı yüzde 3,13 olup, yüzde aylık kredi ödemesi 255,7 TL, aylık maliyet oranı ise yüzde 3,7934 olmaktadır. Bireyler sigorta yaptırmak istemezlerse aylık uygulanan faiz oranı yüzde 3,20 olup, taksit 258,61 TL, aylık maliyet oranı ise yüzde 3,7934 olmaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 24 Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Subeye-Gitmeden-Kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*