QNB Finansbank 36 Ay Vadeli 15.000 TL Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası!

Askerliğini bedelli yapmak isteyenlere özel QNB Finansbank’tan uygun faiz oranları ihtiyaç kredisi kampanyası sunuluyor.

QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası!

QNB Finansbank bedelli askerlik kredisi kampanyası faiz oranları aylık yüzde 2,67’den başlıyor. Kredi faiz oranları vadelere, kredi tutarına ve kişilerin kredi notuna göre değişkenlik gösteriyor. Kredi notu yüksek olan kişiler için düşük faiz oranları uygulanıyor.

36 ay vadeye kadar uzanan geri ödeme planları ile müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlayan QNB Finansbank, kefil talep etmiyor. Kefilsiz kredi desteği veriliyor. Aynı zamanda hızlı kredi başvurusu yapma imkanı tanınıyor. Bedelli askerlik kredisi başvuruları hem banka şubelerinde hem de bankanın internet sitesi ve mobil uygulamasından hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Kredisi onaylanan kişilerle banka iletişime geçiyor. İnternetten kredi başvurusunun onaylanması halinde kredi tutarı kişilerin hesaplarına gönderiliyor.

Kredi ödemelerinde 3 ay erteleme imkanı sunan banka, kredi kampanyası dahilinde alt ve üst limit belirlemiştir. Alt limit 1.000 Türk Lirası, üst limit ise 15 bin Türk Lirasıdır. Yani bedelli askerlik kredisi kampanyası kapsamında 15 bin TL’de daha yüksek meblağda finansman temin edilememektedir.

QNB Finansbank’tan 15.000 TL Bedelli Askerlik Kredisi

QNB Finansbank’tan 15 bin TL bedelli askerlik kredisi alan ve 36 ay vadeli ödeme planı düzenlenen kişiler için aylık yüzde 3,16 oranında faiz uygulanırsa kredi taksidi 771 Türk Lirası, yüzde 2,85 oranında faiz uygulanırsa taksit 731 Türk Lirası, yüzde 2,67 oranında faiz uygulanırsa taksit 708 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 24 Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.qnbfinansbank.com/bedelli-askerlik-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*