Çocukların Okul Masrafları için Denizbank’tan 10.000 TL Eğitim Kredisi!

Okulların açılmasına kısa bir süre kalmasına karşın Denizbank, tüm çocukların eğitim masrafları için Eğitim Kredisi Kampanyası düzenlendi.

Denizbank Eğitim Kredisi Kampanyası!

Çocukların eğitim harcamalarından kırtasiye masraflarına kadar tümünde destek olan Denizbank, uygun faiz oranları ve avantajlı ödeme planları ile ihtiyaç kredisi sunuyor. Kredi ödeme planlarında vade süresi en az 3 ayken, en fazla ise 60 ay yani 5 yıla kadar uzanmaktadır. Eğitim kredisi faiz oranları ise yüzde 2,49’dan başlamaktadır. Faiz oranları tercih edilen kredi ödeme vadesine göre değişkenlik göstermektedir. 12 aya kadar olan ödeme planlarında yüzde 2,49 oranında faiz uygulanırken, 12 aydan 36 aya kadar olan ödeme planlarında yüzde 2,59 oranında, 36 aydan 60 aya kadar olan ödeme planlarında ise yüzde 2,69 oranında faiz uygulanmaktadır.

Eğitim kredisi başvurusu sadece Denizbank şubelerinden yapılmaktadır. Banka şubeleri haricinde başvuru kanalı bulunmamaktadır. Kredi başvurusu esnasında bireylerin nüfus cüzdanının aslını ve fotokopisini, gelir belgesini ve öğrenim gören öğrencilerin kabul belgelerinin getirilmesi gerekmektedir.

Denizbank’tan 10.000 TL Eğitim Kredisi ve Ödeme Planı

Denizbank eğitim kredisi kampanyası dahilinde 10 bin Türk Lirası temin eden kişiler için 12 ay vadeli geri ödeme planı oluşturulduğunda aylık taksit 1.003,90   Türk Lirası, aylık toplam maliyet oranı yüzde 3,6540, 36 ay vadeli geri ödeme planında aylık taksit 465,45 Türk Lirası, aylık maliyet oranı yüzde 3,7483, 60 ay vadeli geri ödeme planında taksit 379,16 Türk Lirası, aylık maliyet oranı ise yüzde 3,9034 olmaktadır. Banka 10 bin TL için müşterilerinden tek seferlik 50 TL dosya masrafı ücreti tahsil etmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 15 Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/egitim-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*