ING Bank Kredi Postam Kampanyası

ING Bank, PTT İş Yerlerinde hızlı ve kolay başvuru imkanı ile müşterilerinin anında kredi kullanmasını isteyerek Kredi Postam kampanyası düzenlendi.

ING Bank Kredi Postam Kampanyası

ING Bank Kredi Postam kampanyası’nın başvuruları PTT şubelerinden yapılmaktadır. Yine kredi ödemelerini isteyenler banka şubeleri yerine PTT şubelerini kullanabilmektedir.

Kredi Postam kampanyası dahilinde 45 bin Türk Lirasına kadar finansman imkanı sağlanmaktadır. Kişilerin alabilecekleri kredide aynı zamanda minimum alt limit belirlenmiştir. Bu da 2 bin 500 Türk Lirasıdır. Aynı zamanda en uzun vade süresi ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Kredi faiz oranları kişilere, kredi tutarı ve vade süresine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak maaşlarını PTT’den temin eden emekli müşterilerin 20 bin Türk Lirasına kadar alacakları tüm kredilerde yüzde 2,29 oranında, 20 bin Türk Lirası üzerindeki kredilerinde ise yüzde 1,89 oranında faiz uygulanmaktadır. Kredi işlemlerinde 75 yaşına kadar olan kişiler yararlanabilmektedir. 75 yaşından büyük olan kişilerin yaşları ile kredi vade süresinin 75’ten büyük olmaması gerekmektedir. Yani 73 yaşında olan bir kişinin kredi geri ödemesi süresi en fazla 2 sene vadeli kredi temin edebilmektedir.

Kredi kullanımında tahsil edilen bir diğer ücret ise kredi dosya masrafıdır. Bu masraf kredi tutarının binde beşinden fazla olmamaktadır.

Kredi kampanyası dahilinde herkesin hayat sigortası yapması zorunludur. Hayat sigortası ödemeleri kişiden kişiye, kredi tutarına, vade süresine, kişilerin yaşlarına ve cinsiyetlerine göre farklılık göstermektedir.

ING Bank Kredi Postam kampanyası başvurularında kişilerin yanlarında mutlaka nüfus cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 13 Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/diger-ihtiyac-kredileri/kredi-postam

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*