Garanti Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası!

Garanti Bankası, askerliğini bedelli olarak yapmak isteyenlere özel bedelli askerlik kredisi kampanyası düzenledi.

Garanti Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası!

Garanti’nin sunduğu bedelli askerlik kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 2,72’den başlıyor. Faiz oranları alınan kredi tutarı, vade süresi ve kişilerin kredi notuna göre değişkenlik gösteriyor. Kampanya dahilinde minimum vade süresi 3 ay olurken, en uzun vade süresi ise 36 ay olarak belirlenmiştir. 36 aydan daha uzun vadeli geri ödeme planları düzenlenmemektedir.

Hem bedelli askerlik ücreti hem de 21 günlük askerlik süresince kişilerin tüm masraflarının karşılanması için avantajlı imkanlarla bedelli askerlik kampanyası sunan Garanti Bankası, aynı zaman da kolay, çeşitli başvuru kanalları sunmaktadır. Banka şubeleri haricinde hızı bir şekilde kredi başvurusu yapmak mümkündür. Bunlardan biri bankanın çağrı merkezi müşteri hizmetleri olup, bir diğeri ise bankanın mobil ve internet şubesi hizmetleridir. Bankanın çağrı merkezini arayarak, mobil ya da internet şubesinde gerekli işlem adımlarını takip ederek anında kredi başvurusu yapmak mümkündür.

15.000 TL Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası ve Ödeme Planları

Garanti Bankası’nın düzenlendiği bedelli askerlik kredisi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli geri ödeme planı ile 15 bin Türk Lirası finansman alan kişiler için yüzde 2,77 oranında faiz uygulanmaktadır. Böylelikle de aylık ödenmesi gereken taksit 720,67 Türk Lirası olurken, 75 Türk Lirası dosya masrafı ücreti, ortalama 266,25 Türk Lirası da sigorta ücretleri tahsil edilmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 13 Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bedelli-askerlik-kredisi.page

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*