Yapı Kredi’den İnternetten 15.000 TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası, müşterilerine banka şubelerine gitmeden, düşük faiz oranlarıyla yararlanabilecekleri anında, internetten kredi imkanı sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası’ndan İnternetten Kredi İmkanı!

Yapı Kredi Bankası hem mobil hem de internet şubesinden hızlı başvuru yapılan ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,84’ten başlıyor. Faiz oranları, kredi tutarı, kredi vadesi ve kişilerin kredi notuna göre değişkenlik gösteriyor. Asgari vade süresi 3 ay olurken, azami ise 36 ay olarak belirlenmiştir.

Kredi kampanyası kapsamında en az 1.000 Türk Lirası, en fazla 10 bin Türk Lirası finansman alınmaktadır. 10 bin Türk Lirasından daha yüksek tutarda kredi almak isteyenlerin banka şubelerini ziyaret etmektedir. İnternetten kredi başvurusu yapılması ve onaylanması halinde banka müşterileriyle iletişime geçer ve finansmanlarını hesaplarına yatırır. Kredi başvurusu için internet şubesi ve mobil şubesinde yer alan krediler menüsünde başvuru izleme adımlarının takip edilmesi yeterli olurken, kredi değerlendirmesi ise 1 iş gününde gerçekleşmektedir.

Yapı Kredi’den İnternetten 15.000 TL Kredi ve Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası’ndan internetten kredi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli ödeme planı ile 15 bin Türk Lirası temin eden kişilerin aylık kredi ödemesi yüzde 2,87 faizle 733 Türk Lirası, toplam geri ödeme tutarı 26.399,52 Türk Lirası olmaktadır. Yüzde 2,97 faiz oranıyla aylık kredi taksidi 746,08 Türk Lirası, toplam geri ödeme tutarı ise 26.858,88 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 9 Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/mobilden-ve-internetten-aninda-kredi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*