İş Bankası’ndan Avantajlı Faiz Oranları ile Konut Kredisi!

Türkiye İş Bankası, müşterilerine satın alacakları ev için her ay sabit taksit ödemeleriyle alabilecekleri konut kredisi sunuyor.

Türkiye İş Bankası’ndan Uygun Ödemeli Konut Kredisi

Türkiye İş Bankası konut kredisi faiz oranları yüzde 1,95’ten başlıyor. Faiz oranları kişilerin sigorta yaptırıp yaptırmamasına ve çeşitli kriterlere göre değişkenlik gösteriyor. En uzun vade süresi ise 120 ay olup, kişilerin bütçelerine en uygun ödeme planları düzenleniyor.

İş Bankası konut kredisi kampanyasının başvuruları bankanın şubelerinden yapılıyor. Başvuru esnasında bireylerin nüfus cüzdanlarını, ikametgah ve gelir belgeleriyle birlikte satın alacakları eve ilişkin diğer belgeleri getirmeleri gerekiyor.

Kredi ödeme planları çeşitli türlerde olup, bireyler istediklerini tercih edebiliyor. Söz konusu ödeme planları şu şekilde sıralanabilir; kredi tutarının faiz oranının bir kısmının katkı payı olarak ödenmesi ve indirimli faiz oranlarından yararlanılması, her taksit ödemesinin eşit miktarlarda yapılması ve toplamda ödenecek olan faizin azaltılması, kredi taksit ödemelerinin aylık alınan maaş göre belirlenmesi yani maaşın arttığı dönemlerde taksit tutarının artması, maaşın düştüğü dönemlerde ise taksit tutarının düşmesi ve son olarak da taksitlerin toplu olarak ödemesinin yapılması.

Müşterilerinin satın alacakları evin değerinin yüzde 80’lik kısmı kadar kredi imkanı sağlayan banka, bunun sonucunda da ekspertiz ücreti tahsil etmektedir. Aynı zamanda kişilerin dosya masrafı ödemesi yapması, yıllık hayat ve konut sigortasını yapmayı kabul etmesi gerekmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 9 Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/ev-kredisi/Sayfalar/ev-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*