Akbank’tan Anında, Uygun Ödeme Planlarıyla 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank, müşterilerine özel 36 aya kadar uzanan geri ödeme planları ve uygun faiz oranları ile anında kredi imkanı sunuyor.

Akbank Anında Kredi!

Akbank anında kredi faiz oranları hem alınan kredi tutarına hem de kişilerin tercih edecekleri vade sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Söz konusu kredisi kampanyasından banka müşterisi olmayanlarda yararlanabilip, herkesin bütçesine uygun ödeme planları hazırlanmaktadır. Acil nakit ihtiyaçları için uygun faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, aynı zamanda da uzun vadeli kredi hizmeti vermektedir.

Akbank anında kredi başvurusu bankanın internet sitesinde kredi kampanyasının yer aldığı web sitesinden gerçekleşmektedir. Anında kredi başvurusunun onaylanması durumunda banka müşterileriyle iletişime geçmektedir. Bu durumda da kişilerin gerekli belgeleri yanlarına alıp banka şubelerine, krediye ilişkin evrakları imzalamak için gitmeleri gerekmektedir. Bu belgeler, T.C. kimlik numarasının yer aldığı nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi ve gelir belgesidir.

Akbank’tan Anında 10.000 TL Kredi ve Ödeme Planı

Akbank anında ihtiyaç kredisi kapsamında sigorta ödemesi yapılarak 36 ay vadeli 10 bin Türk Lirası kredi alındığında aylık taksit 493,13 Türk Lirası, geri ödeme tutarı 17.752,50 Türk Lirası olmaktadır. 36 ay vadeli 10 bin Türk Lirası sigorta yapılmadan temin edildiğinde aylık taksit 499,10 Türk Lirası, geri ödeme tutarı ise 17.752,50 Türk Lirası olmaktadır. 10 bin TL için kredi tahsis ücreti ise 52,50 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 9 Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.akbank.com/ihtiyac-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*