Vakıfbank Sonbahar Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank, eylül döneminin gelmesiyle bitlikte müşterilerine özel 36 ay vadeli ödeme planıyla Sonbahar Kredisi kampanyası sunuyor.

Vakıfbank Sonbahar Kredisi Kampanyası!

İhtiyaç kredisi kapsamında Vakıfbank’ın düzenlendiği Sonbahar kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 2,56’dan başlıyor. Uygun faiz oranlarıyla müşterilerine finansman desteği sağlayan banka, 36 aya kadar uzanan çeşitli ödeme planları sunuyor.

Vakıfbank Sonbahar kredisi kampanyasının ödeme olanları hem her ay eşit tutarlarda hem de artan ve azalan taksitli, ilk 3 ay ödemesiz sonraki aylar eşit ödemeli, 3 ayda bir ödemeli, son taksidin yüksek tutarlı yapılması ve kişiye özel değişken taksitli ödeme planları sunulmaktadır. Müşterilerine özel avantajlı ödeme planları sunan banka, aynı zamanda banka şubeleri haricinde başvuru yapma imkanı sunmaktadır. Bunlardan biri sms ile kredi başvurusudur. SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenlerin KREDI kelimesini, T.C. kimlik numaralarını ve aylık gelirlerini aralarında bir boşluk bırakarak sırasıyla yazmaları devamında da 5724’e mesaj atmaları gerekmektedir. Bir diğer başvuru kanalı ise bankanın internet sitesidir. Vakıfbank web sitesinden kampanyanın yer aldığı ilgili sayfadan da hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmak mümkündür. Anında yapılan kredi başvurularında eğer kredilere onay gelirse banka müşterileriyle iletişime geçer ve kişilerin gerekli belgeleri yanlarına alarak banka şubelerine gitmeleri, krediye ilişkin evrakları imzalamaları gerekmektedir.

Vakıfbank’tan 50.000 TL Sonbahar Kredisi ve Ödeme Planı

Vakıfbank’tan alınan 36 ay vadeli 50 bin Türk Lirası kredi için aylık kredi ödemesi 2 bin 314 Türk Lirası, efektif yıllık faiz oranı ise yüzde 44,3722’ye tekabül etmektedir. Banka müşterilerinde dosya masrafları için kredi tutarının binde beşi kadar tahsis ücreti tahsil etmektedir. 50 bin TL için ödenmesi gereken tahsis ücreti 250 TL’dir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 9 Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2601

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*