Vakıf Katılım Bankası Kişiye Özel Ödeme Planıyla Arsa Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası, geleceğe olan yatırımlarınızı güvence ile yapabilmeniz için 60 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve uygun arsa finansmanı maliyetleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

Vakıf Katılım Bankası gelecek yıllara yapacağınız yatırımları uygun maliyetler eşliğinde gerçekleştirebilmeniz için 60 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde arsa finansmanı sunuyor. Banka, aylık düzenli bir gelir miktarına sahip olunması ve kredi notunun yeterli olması halinde finansman başvurusu aşamasında herhangi bir kefil talebinde bulunmuyor.

Satın alınacak arsanın ekspertiz değerinin tamamına kadar arsa finansmanı sunan banka, ödemelerin 60 ay boyunca eşit taksitler halinde yapılmasına imkân tanıyor. Bu sayede yapılacak olan ödemenin önceden bilinerek bütçe ayarlamasının yapılmasına imkân tanıyan banka, finansman başvurusu aşamasında arsa tapusu fotokopisinin, gelir belgesinin, nüfus cüzdanınızın ve ikâmet adresinizi gösteren belgenizin yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Vakıf Katılım Bankası 100.000 TL Arsa Finansmanı Ödeme Planı

Vakıf Katılım Bankası’ndan çekeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki arsa finansmanı ürünü için 60 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık kâr payı oranı yüzde 2,70 olurken; ödeme yapılacak eşit taksit tutarı 3 bin 801,08 Türk Lirası’na, kredi tahsis ücreti 2 bin 250 Türk Lirası’na, kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 49,20’ye tekabül edecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 22 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.vakifkatilim.com.tr/tr/bireysel/Pages/Arsa-Finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*