Ziraat Katılım Bankası Kişiye Özel Ödeme Planıyla İhtiyaç Finansmanı

Ziraat Bankası’nın yüzde yüz oranında iştiraki olan Ziraat Katılım Bankası; sonbahar arifesinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve ekonomik kâr payı oranları eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

Ziraat Katılım Bankası sonbahar öncesinde yapacağınız yüklü masraflar için oldukça ekonomik koşullar altında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunuyor. Banka 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve düşük tutarlara tekabül eden kâr payı oranlarıyla size ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunarken; aylık düzenli bir gelir durumuna sahip olmanız ve kredi notunuzun yeterli olması halinde herhangi bir kefil talebinde de bulunmuyor.

Ziraat Katılım Bankası’ndan ihtiyaç finansmanı temin etmek için başvurunuzu size en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu başvuruyu yaparken de yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin ve ikâmet adresinizi gösteren bir belgenin bulunması gerekiyor.

Ziraat Katılım Bankası 5.000 TL İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Ziraat Katılım Bankası’ndan 24 ay vade seçeneğiyle 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç finansmanı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit kâr payı oranları yüzde 2,05 olurken; ödeme yapılacak eşit taksit tutarı 278,33 Türk Lirası’na denk gelecektir. Bu ödeme planı kapsamında 24 aylık vade boyunca yapacağınız toplam geri ödeme miktarı ise 6 bin 679,92 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 22 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatkatilim.com.tr/bireysel/finansman-urunleri/Sayfalar/dayanikli-tuketim-finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*