Ziraat Bankası Kişiye Özel Ödeme Planıyla İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en büyük portföyüne sahip olan mevduat bankası Ziraat Bankası, bayram döneminde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini düşük faiz tutarlarıyla temin edip, uzun vade seçenekleri eşliğinde ödemelerinizi yapmanıza olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak için oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atıyor. Tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayan banka, ödemelerinizin düşük tutarlara tekabül etmesi için kredi masraflarınızın da vade sürecinde taksitlendirmenize imkân tanıyor.

Eğer Ziraat Bankası müşterisiyseniz, haftanın her günü her saati online bankacılık üzerinden yapacağınız kredi başvurusu onaylanırsa; çektiğiniz kredi miktarı anında hesabınıza aktarılıyor. Ziraat Bankası müşterisi değilseniz de kredi başvurusunda gerekli belgeler ile birlikte size en yakın banka şubesinden kredinizi temin edebilirsiniz.

Ziraat Bankası 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan 48 ay vade seçeneğiyle çekeceğiniz 20 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,85 olurken; ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 681,75 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 32 bin 715,36 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 21 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/genel-ihtiyaclar/tuketici-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*