Akbank Kişiye Özel Ödeme Planıyla Taşıt Kredisi

Türkiye’nin her yerinde bulunan şubesiyle oldukça geniş bir müşteri ağına sahip olan Akbank, hayalini kurduğunuz otomobil için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunuyor.

Akbank taşıt kredisi için satın alacağınız otomobil değerinin belirli bir miktarına kadar kredi olanağı sunuyor. Bu kredi miktarını belirlerken ise araç değerinin 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar hesap yapılırken, 100 bin Türk Lirası’nı geçen kısmın da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi çekilmesine olanak sağlıyor.

Akbank Taşıt Kredisi Başvurusunda Gereken Belgeler

Akbank’tan çekeceğiniz taşıt kredisi için yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin, ikâmet adresinizi gösteren belgenizin ve satın alacağınız aracın değerini gösteren bir belgenin bulunması gerekiyor. Araç değerinin belirlenmesi aşamasında ise sıfır kilometre otomobiller için proforma fatura, ikinci el araçlar için ise ruhsat fotokopisi bulundurmanız gerekiyor.

Akbank 65.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Akbank’tan 48 ay vade seçeneğiyle 65 bin Türk Lirası tutarında kredi talep etmeniz halinde; bankanın uygulayacağı aylık sabit taşıt kredisi faiz oranı yüzde 2,70’e denk gelirken, ödeme yapılacak eşit taksit tutarı 2 bin 687,66 Türk Lirası’na, toplam yapılacak geri ödeme miktarı ise 129 bin 7,79 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 21 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.akbank.com/tr-tr/genel/Sayfalar/Tasit-Kredileri.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*