Türkiye İş Bankası Kişiye Özel Ödeme Planıyla Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre versiyonu, hem de ikinci el versiyonu için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini 48 aya kadar uzayan taksit seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

İş Bankası’ndan taşıt kredisi çekerek hayallerinizi süsleyen otomobile sahip olmak istiyorsanız size en yakın Türkiye İş Bankası şubesini ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusu aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin, ikâmet adresinizi gösteren son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş bir faturanın bulunması gerekiyor. Aynı zamanda ne kadar taşıt kredisi çekebileceğinizin belirlenmesi için satın alacağınız otomobilin anahtar teslim bedelini gösteren proforma faturanın ya da ruhsat fotokopisinin yanınızda bulunması gerekiyor.

İş Bankası 50.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan çekeceğiniz 50 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık yüzde 1,83 olurken ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı bin 695,78 Türk Lirası, toplam geri ödenecek miktar ise 81 bin 397,44 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 21 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/kredi-hesaplama/Sayfalar/kredi-hesaplama.aspx#Taksit_tasit

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*