Yapı Kredi Bankası Kişiye Özel Ödeme Planıyla Taşıt Kredisi Hesaplama ve Başvuru

Yapı Kredi Bankası’nın düzenlediği taşıt kredisi ürünü sayesinde hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre versiyonuna, hem de ikinci el versiyonuna avantajlı maliyetler eşliğinde sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası düşük faizli taşıt kredisi imkânı tanırken, aynı zamanda hayalini kurduğunuz otomobilin sıfır kilometre versiyonu ya da ikinci el versiyonu için nakit kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’ndan taşıt kredisi çekmek için size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Banka şubesine yapacağınız kredi başvurusu ziyareti aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin, ikâmet adresinizi gösteren belgenizin bulunması gerekiyor. Aynı zamanda ikinci el otomobil satın almak için taşıt kredisi çekecekseniz, satın alacağınız otomobile ait ruhsatın fotokopisinin; sıfır kilometre otomobil satın alacaksanız da aracın anahtar teslim bedelini gösteren proforma faturanın yanınızda bulunması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası 30.000 TL Taşıt Kredisi Hesaplaması ve Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası’ndan çekeceğiniz 30 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için ödeme planınızın 48 ay vade seçeneğiyle hazırlanmasını talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 2,45 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da bin 174,22 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 20 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/tasit-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*