Halkbank Kişiye Özel Ödeme Planıyla Taşıt Kredisi Hesaplama ve Başvuru

Halkbank; hem sıfır kilometre otomobil alımlarınızda, hem de ikinci el otomobil alımlarınızda kefilsiz bir şekilde temin edebileceğiniz avantajlı bir taşıt kredisi ürünü sunuyor. Banka, ödemelerinizin 48 aya kadar vadelendirilerek düşük tutarlara tekabül etmesine de imkân tanıyor.

Halkbank tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyası sayesinde hayalini kurduğunuz otomobili satın alma aşamasında kullanabileceğiniz nakit desteğini rahatlıkla temin edebilirsiniz. Banka, ödemelerinizin düşük tutarlara tekabül etmesi için vade süresini 4 yıla kadar uzatabilirken; satın alacağınız araç değerinin 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar, 100 bin Türk Lirası’nı geçen kısmının da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi temin edilmesine imkân tanıyor.

Halkbank’tan taşıt kredisi çekmek için yapacağınız başvuru aşamasında yanınızda kredi başvurusunda gereken belgeler arasında yer alan nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve satın alacağınız otomobilin değerini gösteren belge yer alıyor.

Halkbank 40.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan 40 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi başvurusu için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,95’e tekabül ederken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da bin 395,92 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 20 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4527-tasit_kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*