Akbank Kişiye Özel Ödeme Planıyla Konut Kredisi

Akbank’ın sunduğu konut kredisi ürünü sayesinde hayalini kurduğunuz evi satın almanız münkün. Ev için belirlenecek ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi imkânı sağlayan banka, ödemelerin de düşük taksit tutarlarına tekabül etmesi için 120 aya kadar vadelendirme imkânı sağlıyor.

Türkiye’de en geniş müşteri portföylerinden bir tanesine sahip olan Akbank, düzenlediği konut kredisi ürünü eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize ve hayalini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor. Ödemelerinizi 120 aya kadar taksitlendirme imkânını da avantajlı faiz oranları eşliğinde sunan banka, aylık düzenli bir gelire sahip olmanız halinde kefilsiz konut kredisi çekmenize de olanak sağlıyor.

Akbank’a konut kredisi başvurusu yapmak için yanınızda nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi, ikâmet belgenizi ve satın alacağınız evin tapu fotokopisini alarak size en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Yanınızda bu belgeleri bulundurmanız halinde konut kredisi başvurusu işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilir, hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi Ödeme Planı ve Hesaplaması

Akbank’tan çekeceğiniz 150 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 120 ay gibi uzun bir süreç içerisinde ödemelerinizi gerçekleştirmek için ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 2,75 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 4 bin 290,46 Türk Lirası’na denk gelecektir. Bu kredi ödeme planı kapsamında 150 bin Türk Lirası konut kredisi için yapacağınız toplam geri ödeme miktarı ise 514 bin 854,78 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 19 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.akbank.com/tr-tr/sayfalar/default.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*