Türkiye İş Bankası Kişiye Özel Ödeme Planıyla Konut Kredisi

Türkiye İş Bankası’nın sunduğu konut kredisi ürünü ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin edebilir, ödemelerinizi bütçenizi yormayacak şekilde planlayabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası tarafından çekeceğiniz konut kredisi ürünü için 120 aya kadar taksitlendirme seçeneği sunuluyor. Banka, çekeceğiniz konut kredisi ürünü için yapacağınız ödemelerin hane halkında kişi başına düşen aylık gelir miktarının yarısını geçmemesine önem verirken, kredi vade süresi boyunca konut üzerine zorunlu deprem sigortası yapılmasını talep ediyor.

Türkiye İş Bankası’ndan konut kredisi başvurusu yapmak için size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret etmeniz gerekirken, yanınızda bulundurmanız gereken belgeler arasında nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve satın almak istediğiniz konuta ait tapu fotokopisi yer alıyor.

Konut kredisi ödeme sürecinde İş Bankası satın alacağınız konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştiriyor.  Yapılan bu ipotek tesisi, taksit ödemelerinizin bitmesi ve ödemelerinizin sonlanması halinde kaldırılarak satın aldığınız konut tamamıyla tarafınıza devrediliyor.

İş Bankası 125 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan 120 ay vade ile 125 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi çekerseniz; banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,63’e tekabül edecek olup, kredi ödemeleri kapsamında yapacağınız aylık ödeme miktarı 2 bin 379,34 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme miktarı da 285 bin 520,80 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 19 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/ev-kredisi/Sayfalar/ev-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*