Vakıfbank Kişiye Özel Ödeme Planıyla Konut Kredisi

Vakıfbank, düzenlediği Sarı Panjur Konut Kredisi ürünleri sayesinde 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri, uygun konut kredisi maliyetleri sayesinde hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunuyor.

Vakıfbank Konut Kredisi Başvuru Yöntemleri

Türkiye’nin en büyük kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank’tan konut kredisi temin etmek için kredi başvurunuzu size en yakın Vakıfbank şubesine giderek gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Konut kredisi başvurusu için yanınızda bulundurmanız gereken belgeler arasında kimliğiniz ya da ehliyetiniz yer alırken, aynı zamanda çalışma ya da emeklilik durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgenizin ve ikâmet ettiğiniz adresinizi gösteren, son 3 ay içerisinde sizin adınıza düzenlenmiş elektrik, su, telefon ya da doğalgaz faturalarından bir tanesinin bulunması gerekiyor. Konut kredisi başvurusunda satın almayı düşündüğünüz evin ekspertiz değerinin belirlenmesi için evin tapu fotokopisinin de yanınızda bulunması gerekiyor.

Vakıfbank 175.000 Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan çekeceğiniz 175 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için yapacağınız 120 ay vadeli konut kredisi başvurusu için banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,92’ye tekabül edecektir. Bu faiz oranı eşliğinde oluşturulacak olan ödeme planı kapsamında aylık yapacağınız konut kredisi ödemesi 3 bin 741,92 Türk Lirası’na, toplam yapacağınız geri ödeme miktarı da 449 bin 26,99 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 14 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.vakifbank.com.tr/kredi-hesaplama-araci.aspx?pageID=1333.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*