Ziraat Bankası Kişiye Özel Ödeme Planıyla Konut Kredisi

Türkiye genelinde en geniş müşteri portföyüne sahip olan banka ünvanını taşıyan Ziraat Bankası, düzenlediği konut kredisi ürünü sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı maliyetler eşliğinde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası’ndan konut kredisi başvurusu yapmanız için size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Yapacağınız konut kredisi başvurusu için yanınızda bulundurmanız gereken belgeler arasında ise nüfus cüzdanınız ya da sürücü belgeniz, aylık gelir durumunuzu gösteren, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş bir gelir belgesi ve ikâmet ettiğiniz adresi gösteren, son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, doğalgaz, su ya da telefon faturalarından bir tanesinin bulunması gerekiyor.

Banka, ekspertiz raporunun hazırlanarak ne kadar konut kredisi kullanabileceğinizin belirlenmesi için konut kredisi çekerek satın almayı düşündüğünüz evin tapu fotokopisinin de yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Ziraat Bankası 150.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan çekeceğiniz 150 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık konut kredisi faiz oranları tutarı yüzde 1,77’ye tekabül ederken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 3 bin 23,21 Türk Lirası’na, kredinin toplam geri ödeme miktarı ise 362 bin 785,2 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 14 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/konut-gayrimenkul/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*