Yapı Kredi Bankası 125.000 TL Konut Kredisi Başvurusu ve Ödeme Planı

Özel sektörün güçlü mevduat bankalarından olan Yapı Kredi Bankası, düzenlediği avantajlı konut kredisi ürünü sayesinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Banka, konut kredisi ürünü için 120 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanı tercih ederek rahat bir ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası satın almak istediğiniz ev için belirlenen ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor. Banka uygun maliyetler eşliğinde sunduğu konut kredisi ürününü aylık ödemelerinizin düşük tutarlara tekabül etmesi için avantajı maliyetler ile sunup, 120 aya kadar taksitlendirmenize olanak sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’nın size en yakın şubesine yanınızda nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi, ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenizi bulundurarak gidip konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredinizin ön onaydan geçmesi halinde banka sizden satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin belirlenmesi için tapu fotokopisini talep eder. Ekspertiz raporu hazırlanarak belirlenen değer ışığında ne kadar kredi çekebileceğiniz de banka tarafından hesaplanarak size bildirilir. Eğer kredi çekmeye onay verirseniz, banka ödemelerinizin 120 aya kadar vadelendirilmesi için uzun vadeli seçenekler sunar.

Yapı Kredi Bankası 125.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası’ndan çekeceğiniz 125 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,83 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 2 bin 580,13 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 309 bin 636,10 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 8 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*