Akbank’tan Kişiye Özel Ödeme Planıyla Konut Kredisi!

Akbank, ev sahibi olmak isteyen ancak nakitleri olmadığı için ev alamayanlara özel uygun ödeme planları ve yüzde 1,87’den başlayan faizle konut kredisi sunuyor.

Akbank Konut Kredisi Kampanyası Detayları

Akbank konut kredisi faiz oranları yüzde 1,87’den başlıyor. Kredi faiz oranları kredi tutarı, vade süresi ve kişilerin kredi notuna göre farklılık gösteriyor. 12 aya kadar olan vadelendirmelerde yüzde 1,99 oranında, 12 aydan 24 aya kadar olan vadelendirmelerde yüzde 1,89 oranında, 24 aydan 120 aya kadar olan vadelendirmelerde ise yüzde 1,87 oranında faiz uygulanıyor. Azami vade süresi 120 ay olup, bundan daha uzun süreli ödeme planı düzenlenmiyor.

Çok sayıda ödeme planı imkanı sağlayan banka, artan ve azalan taksitli, dönemsel ödemeli, peşinatsız, ara ödemeli, kentsel dönüşüm kredisi ve daha çok sayıda çeşitli krediler sunuluyor. Kişiler istedikleri kredi türünü ve ödeme planını seçebilip, ödeme planlarında bireylerin gelir durumları dikkate alınıyor.

Akbank konut kredisi kullandırımı sadece 23 ilce 65 yaş arasındaki bireyler için olup, 23 yaşından küçükler ve 65 yaşından büyükler konut kredisi alamıyor. Aynı zaman bireylerin gelirlerinin olması ve bunu belgeleyebilmeleri, risk ve istihbaratlarında olumsuzluklarının bulunmaması gerekmektedir. 66 yaşında olan bir kişinin Akbank konut kredisi kullanması halinde yaşı ile kredi vadesinin toplamının en fazla 5 olması gerekmektedir. Hane halkı gelirin en az 1.000 TL olması istenip, evin ilk aşamada ekspertiz işlemleri gerçekleşmektedir. Bunun devamında da verilebilecek maksimum kredi tutarı belirlenmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 2 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.akbank.com/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*