QNB Finansbank’tan 700 TL Taksitle Taşıt Kredisi!

QNB Finansbank, hem yeni hem de 5 yaşına kadar olan otomobil satın almak isteyen müşterilerine özel 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planlarıyla taşıt kredisi sunuyor.

QNB Finansbank’tan Taşıt Kredisi

QNB Finansbank taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen ve ikinci el araç satın almak isteyen kişiler 6 ile 8 yaş arasında otomobil almak isterlerse aracın yaşı ile vade toplamının 10’dan fazla olmaması gerekmektedir. Kredi sadece Türk Lirası cinsinden kullandırılıp, en uzun vade süresi 48 aydır. Aynı zamanda kredi kullanımı sadece binek ve hafif ticari araçlar için geçerlidir.

QNB Finansbank taşıt kredisi başvurusu yapmak isteyenlerin teminat göstermeleri zorunludur. Teminat olarak satın alınacak olan araç gösterilebilmektedir. Kredi masrafları ise aynı vade ve düşük faiz oranlarıyla taksitlendirmek mümkündür. Her ay eşit tutarlı taksit ödemelerine ek olarak esnek ve ana para ödemeleri ödeme planları da oluşturulmaktadır.

Yeni araç satın alımlarında ara nihai faturanın 100 bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde 70’i, bu tutarında üzerinde olan araçlarda ise aşan kısmının yüzde 50’si de eklenerek kredi hesaplanmaktadır. İkinci el araçlarda ise nihai fatura dikkate alınmaktadır.

Taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,99 olup, sabittir. Faiz oranları piyasa koşullarından etkilenmemektedir.

QNB Finansbank 20.000 TL Taşıt Kredisi ve Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan 48 ay vadeli geri ödeme planıyla 20 bin Türk Lirası finansman alan kişilerin aylık kredi ödemesi 704,57 Türk Lirası olmaktadır. Yıllık toplam maliyet oranı yüzde 33,1349 olup, dosya masrafı ücreti ise 100 Türk Lirasıdır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 2 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.qnbfinansbank.com/krediler/tasit/tasit-kredileri/standart-tasit-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*