Halkbank’tan 48 Ay Vadeli 50.000 TL Taşıt Kredisi!

Halkbank’ın düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ayağınızı yerden kesecek. Hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için Halkbank’ın düzenlediği taşıt kredisi ürününden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Halkbank tarafından düzenlenen taşıt kredisi ürünü sayesinde hayalini kurduğunuz otomobile sahip olabilirsiniz. Hem sahip olduğunuz otomobili satarak yeni bir otomobil alırken, hem de ilk arabanızın heyecanını yaşarken Halkbank taşıt kredisi ürününden faydalanabilirsiniz.

Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Taşıt kredisi başvurusu yaparken yanınızda kredi başvurusunda gereken belgeler arasında yer alan nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin, ikâmet adresinizi gösteren bir belgenin, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş, gelir durumunuzu gösteren bir belgenin bulunması gerekiyor. Aynı zamanda sıfır kilometre bir otomobil satın alacaksanız yanınızda satın alacağınız otomobil için düzenlenmiş proforma fatura bulunması gerekirken, ikinci el otomobil satın alımı aşamasında da yanınızda mutlaka aracın ruhsatının fotokopisinin bulunması gerekiyor.

Halkbank, ikinci el otomobiller için taşıt kredisi sağlarken aracın en fazla 5 yaşında olmasına dikkat ediyor.

Halkbank 50.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan sıfır kilometre otomobil alımı için çekeceğiniz 50 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,63 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da bin 615,53 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 1 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4525-yesil_isik_tasit_kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*