Ziraat’ten 120 Ay Vadeli 150.000 TL Konut Kredisi!

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen konut kredisi ürünü ile birlikte hayalini kurduğunuz eve 120 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih ederek sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük bankası olma özelliğini taşıyan Ziraat Bankası, hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız için oldukça avantajlı maliyetler eşliğinde konut kredisi ürünü sunuyor. Banka, 120 aya kadar konut kredisi taksitlendirme imkânı sağlarken, ödeme planınızı satın alacağınız ev için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğine ve aylık gelir durumunuza göre özel olarak oluşturuyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası’ndan konut kredisi ürünü çekmeniz için ilk etapta satın alacağınız evin ekspertiz değerinin belirlenmesi gerekiyor. Satın almayı düşündüğünüz evin tapu fotokopisi ile birlikte size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek konut kredisi başvurusu yapıp, ön onaydan geçtikten sonra ekspertiz raporu hazırlanma sürecini beklemeniz gerekiyor. Bu süreç de tamamlandığında banka, sizi davet ederek ihtiyaç duyduğunuz nakit miktarına ve kredi notunuza göre ödeme planınızı oluşturuyor.

Ziraat Bankası 150.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan çekeğiniz 150 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,38 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 2 bin 565,29 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 1 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/konut-gayrimenkul/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*