Türkiye İş Bankası’ndan Esnafa Destek Kredisi

Türkiye İş Bankası, esnaf ve küçük işletmelere işyerlerine ilişkin tüm nakit ihtiyaçlarına yardımcı olmak için Esnafa Destek Kredisi Kampanyası düzenledi.

Türkiye İş Bankası’ndan Esnafa Destek Kredisi

Türkiye İş Bankası’nın düzenlediği esnafa destek kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,98’den başlamaktadır. Kredi faiz oranları kişilerin ne kadarlık kredi alacağına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Azami kredi vadesi 48 ay olarak belirlenmiş olup, en fazla alınabilinecek kredi tutarı 150 bin Türk Lirasıdır. Kampanya dahilinde 150 bin Türk Lirasından yüksek miktarda kredi verilmemektedir.

Bireylerin düzenlenen kampanyadan yararlanabilmeleri için mevcut durumda İş’te Hesaplı Tarifeler, Dış Ticaret Paket Tarifeleri, Kredili Ticari Mevduat Hesabı, Şirket Kredi Kartı ya da Üye İşyeri Hizmetlerinden en az birini kullanmaları gerekmektedir. Bunları kullanmayan bireylerin ise en az birini kullanmak için başvuru yapmaları istenmektedir. Aynı zamanda bireylerin İş’te Ticari Koruma, Ticari Kredi Bağlantılı Hayat Sigortası ve KOBİ Paket Poliçeyi yaptırmayı kabul etmeleri gerekmektedir. Kredi ödemeleri her ay eşit taksitli olarak gerçekleşmektedir.

 Esnafa Destek Kredisi Güncel Faiz Oranları ve Ödeme Planları

Türkiye İş Bankası’nın düzenlendiği kampanyadan 36 ay vadeli ödeme planıyla peşin faiz ödemeli 150 bin Türk Lirası temin eden kişilerin faiz oranı yüzde 1,98 olurken, aylık kredi ödemesi 5 bin 960 Türk Lirasına, aylık toplam maliyet oranı ise yüzde 2,16’ya tekabül etmektedir. Peşin faizsiz 20 bin Türk Lirasını 36 ay vadeli alanları aylık kredi ödemesi 796 Türk Lirası, aylık maliyet oranı yüzde 2,25’e tekabül etmektedir. Bu ödemede peşin komisyon alınmamaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 30 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=esnafa-bayram-kredisi-kampanyasi&IdCampaign=MzMw-ISB

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*