Yapı Kredi Bankası’ndan Tatil Kredisi Kampanyası!

Yapı Kredi Bankası, müşterileri aradıkları tatilleri hemen yapsınlar, ertelemesinler diye düşük faiz oranlarıyla tatil kredisi kampanyası sunuyor.

Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi Kampanyası!

Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerine özel sunduğu tatil kredisi kampanyasıyla hem yurt içindeki tüm harcamalar hem de yurt dışındaki harcamalar uzun dönemli vadelendirilmektedir. 48 ay vade imkanı sağlayan banka, masraf yapısıyla oluşturulan kredi alternatiflerini kullandırma imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda ödeme planları oluşturulurken bireylerin bütçeleri dikkate alınıp, en uygun ödeme planı oluşturulmaktadır.

Tatil kredisi başvurusu hem bankanın şubelerinden hem de çeşitli kanallardan anında yapılabilmektedir. Banka şubelerinden yapılan kredi başvurusunda hem kişilerin hem de varsa kefillerin nüfus cüzdanı fotokopilerini, gelirlerini gösteren belgeyi, son 2 aya ait olan güncel maaş bordrosunu ya da antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanan maaş yazısı, yetki belgesi ve şirketin tüm imza sirkülerinin getirilmesi gerekmektedir. Serbest meslek sahibi olanların son vergi levhasının fotokopisi, emeklilerin maaş cüzdanı fotokopisini, kira gelirini gelir belgesi olarak gösterecek kişilerin ise tapu ve kira kontratı fotokopisi getirmesi gerekmektedir. Bunlara ek olarak ikametgah belgesi talep edilmektedir.

Anında Başvuru İmkanı!

Yapı Kredi Bankası tatil kredisi kampanyasına anında başvuru yapmak için sms atabilir, müşteri hizmetleri aranabilir. Müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusu yapmak isteyenlerin 444 0 444’ü araması gerekmektedir. SMS atarak anında kredi başvurusu yapacak kişilerin sırasıyla, aralarında bir boşluk bırakarak kredi türünü, T.C. kimlik numarasını ve aylık gelirini yazması, 4411’e mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 20 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/tatil-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*