Şekerbank Emekli Maaşı Müşterilerine Masrafsız İhtiyaç Kredisi!

Şekerbank, emekli maaşını kendi bankasından alan emekli müşterilerine özel masrafsız ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

Şekerbank Emekli Kredisi Kampanyası!

Şekerbank emekli kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,95’ten başlıyor. Faiz oranları kredi vade seçimlerine göre farklılık gösteriyor. 3 aydan 24 aya kadar olan ödemelerde yüzde 1,95 oranında, 24 aydan 48 aya kadar olan ödemelerde ise yüzde 1,99 faiz oranı uygulanıyor. Banka, emekli müşterilerinin kredi almaları halinde kredi tutarının binde beşi kadar tahsil edilen dosya masrafı ücretini tahsil etmiyor ve masrafsız kredi imkanı sağlıyor.

Şekerbank emekli kredisi kampanyası başvurusu banka şubelerinden yapılıyor. Bireylerin kredi başvurusu esnasında nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurması yeterli oluyor. Ayrıca kampanya dahilinde alınabilecek maksimum kredi tutarı 100 bin Türk Lirası olup, bu tutardan daha yüksek miktarda kredi alınması mümkün değildir.

10.000 TL Emekli Kredisi ve Ödeme Planı

Şekerbank’ın emekli müşterilere özel sunduğu krediden 10 bin lira finansman alınması ve 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenmesi halinde aylık kredi ödemesi 352 Türk Lirası, toplamda geri ödenecek tutar 16 bin 909,70 Türk Lirası, aylık toplam maliyet oranı yüzde 2,7280, yıllık maliyet oranı ise yüzde 32,7360 olmaktadır. Aynı kredi tutarı 36 ay vadeli alındığında aylık taksit 417,19 Türk Lirası, geri ödeme tutarı 15 bin 18,77 Türk Lirası, 24 ay vadeli alındığında ise aylık ödeme 414,07 Türk Lirası, toplam geri ödeme ise 14 bin 906,46 Türk Lirası olmaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 29 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyackredileri/emeklimaasmusterisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*