Vakıfbank Yaz Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank, rüya gibi bir yaz geçirmek isteyen müşterilerine özel yüzde 1,75’ten başlayan faiz oranlarıyla yaz kredisi kampanyası sunuyor. Yaz kredisi kampanyasının başvuruları hem banka şubelerinden hem de bankanın kendi internet sitesinde hızlı bir şekilde yapılabiliyor.

Vakıfbank Yaz Kredisi Kampanyası

Vakıfbank ihtiyaç kredisi dahilinde düzenlenen yaz kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,75’ten başlıyor. Faiz oranları kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebiliyor, vade süresi ise en fazla 48 ay olarak belirlenmiştir. 48 aydan daha uzun süreli ödeme planı düzenlenmeyip, banka müşterilerine her ay eşit tutarlı ödemelere ek olarak farklı ve avantajlı ödeme planı imkanları sağlamaktadır. Bunlardan biri 3 ayda bir ödeme yöntemidir. İsteyenler taksitlerini her ay ödemek yerine 3 ayda bir ödemeli yöntemi seçebilmektedir. Bir diğeri ise ilk 3 ay ödemesiz, sonraki aylar eşit ödemelidir. Yani bireyler kredi ödemelerini erteleyebilmektedirler. Kişiler isterlerse artan ya da azalan taksitli ödeme planını seçebilir, son taksitlerini balon ödemeli yapabilir, değişen taksit tutarlarıyla kredi alabilir.

Vakıfbank yaz kredisi kampanyası sadece kamu personeli, özel sektör çalışanı ve emekliler için geçerli olup, kişilerin kredi başvurusunda gelir belgelerini getirmeleri gerekmektedir. Bankanın internet sitesinden ya da sms ile başvuru yapanların kredileri onaylandıktan sonra ise krediye ilişkin belgelerin imzalaması için banka şubelerine gidilmesi gerekmektedir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için ise KREDI, T.C. kimlik no ve aylık gelirin aralarında bir boşluk bırakılarak yazılması, 5724’e mesaj atılması gerekmektedir.

50.000 TL Yaz Kredisi ve Ödeme Planı

Vakıfbank’ın düzenlendiği kredi kampanyasından 48 ay vadeli geri ödeme planıyla 50 bin Türk Lirası alan bir kişinin aylık kredi ödemesi 1.663,44 Türk Lirası, ödemesi gereken kredi tahsis ücreti 250 Türk Lirası, efektif yıllık maliyet oranı ise yüzde 28.7193’e tekabül etmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 29 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2579

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*