Anadolubank’tan 25.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Anadolubank, elektronik eşya alımlarından beyaz eşyaya, düğünden tatile kadar tüm bireysel harcamalar için yüzde 2,13’ten başlayan faiz ve 48 ay vadeli geri ödeme planıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anadolubank’tan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi!

Anadolubank ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları 2,13’ten başlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları sabit olup, piyasa koşullarından etkilenmiyor. Ancak müşteri özelinde faiz değişiklikleri yapılabilir. Ödeme süresi en fazla 48 ay olup, bundan daha uzun vadeli ödeme planı düzenlenmektedir.

Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurusu yalnızca banka şubelerinden yapılmaktadır. Bu kapsamda da bireylerin yanlarında gelir durumlarını gösteren belgelerini, nüfus cüzdanlarının aslı ile fotokopilerini, ikametgah belgelerini getirmeleri gerekmektedir. İpotekli kredi kullanacakların ise ipotek ettirecekleri gayrimenkule ait belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

Kredi kullanımında hayat sigortasının yapılması zorunludur. Hayat sigortası ödemeleri kişiden kişiye göre değişmektedir. Kefil zorunluluğu bulunmaktadır. Kefillerin de müşterilerinden istenen belgeler getirmeleri gerekmektedir.

Anadolubank’tan 25.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Anadolubank’ın sunduğu ihtiyaç kredisinden 48 ay vadeli ödeme planı 25 bin Türk Lirası alan kişilerin aylık kredi ödemesi 908 Türk Lirası, toplam geri ödemesi ise 43 bin 677,60 Türk Lirası olmaktadır. Toplam faiz ödemesi 15 bin 564,65 Türk Lirası olup, 2 bin 334 lira KKDF ile 778 lira BSMV ücreti tahsil edilmektedir. Aynı zamanda 25 bin lira için 125 lira dosya masrafı ücreti tahsil edilir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 26 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

http://www.anadolubank.com.tr/tr/tuketici-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*