QNB Finansbank’tan 30.000 TL Telefonda Kredi!

QNB Finansbank, müşterilerine 7 gün 24 saat telefondan anında başvuru yapabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

QNB Finansbank’tan Telefonda Kredi Kampanyası

QNB Finansbank’ın düzenlendiği telefondan kredi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,79’dan başlamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları kişilerin kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir. En düşük faiz oranı yüzde 1,79 olup, en yüksek faiz oranı ise 2,29’dur.

Banka 48 ay vadeli geri ödeme planlarıyla kredi imkanı sağlayıp, telefonda kredi başvurusu yapıp, onaylanan kişilerin kredileri hesaplarına yatırılmaktadır. Kredi başvurusu ise bankanın çağrı merkezi numarasının aranmasıyla gerçekleşmektedir. Telefonda kredi kampanyası dahilinde alınabilinecek minimum kredi tutarı 1.000 Türk Lirası, maksimum kredi tutarı ise 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. 50 bin liradan yüksek tutarda kredi temin etmek isteyenlerin gerekli belgeleri yanlarına alarak banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Bu belgeler ise nüfus cüzdanı, gelir belgesi ile ikametgah belgesidir.

30.000 TL Telefonda Kredi ve Ödeme Planları

Telefonda kredi kampanyası dahilinde 30 bin Türk Lirası kredi alan kişiler için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenmesi halinde yüzde 1,79 faiz uygulanırsa aylık kredi ödemesi 1008 Türk Lirası, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 29,4456’ya tekabül etmektedir. Yüzde 1,96 faiz uygulanırsa aylık kredi ödemesi 1049  Türk Lirası, yıllık maliyet oranı yüzde 32,5872, yüzde 2,22 faiz uygulanırsa aylık ödeme 1115 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı ise yüzde 37,5312 olur. Alınan kredi tahsis ücreti ise 157,5 Türk Lirası olur. Bu ödemeye banka sigorta muamele vergisi ile kredi kaynak destekleme fonu ücretleri de dahil edilmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 26 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/telefonda-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*