Hangi Bankalar Kolay Kredi Veriyor?

Şubesiz, belgesiz, kefilsiz kolay bir şekilde kredi veren bankaların sayısı son zamanlarda artış göstermiştir. Bu durumun sebebi hiç şüphesiz online işlemlerin gelişmesi ve kullanımının artmasıdır.

Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar

CEPTETEB

Evrak talep edilmiyor

Kefil istenmiyor

Enpara.com

Evrak talep edilmiyor

Kefil istenmiyor

ING Bank E-Kredi

Değerlendirme sonucu istenebiliyor

Kefil istenmiyor

N Kolay Kredi (Aktif Bank)

Evrak talep edilmiyor

Kefil istenmiyor

*bazı durumlarda bankalar kredi başvuru sonucunda gelir tespiti yapmaz. Bankanın tahsis birimleri sadece ‘gelir belgesi’ talep etmektedir.

Not: İstisna bir durumda olmakla birlikte, kredi başvurusu sonucunda gelir tespiti yapılamayan

kişilerden banka tahsis birimleri sadece “gelir belgesi” talep edilebiliyor.  

Şubesiz Olarak Online Ne Kadar Kredi Çekebilirim, Ne Kadar Masraf Öderim?

Alınan kredi tahsis ücreti genel olarak çekile kredi miktarının  binde 5’idir. Örnek verilmek gerekirse 10 bin tl kredi çeken bir kişi bankaya 50 tl tahsis ücreti ödemektedir.

Kredi Faiz Oranlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Kredi faiz oranlarını bankaların internet sitesinden ya da şubelerini ziyaret edip detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Kolay Kredi Alabilmek İçin Kredi Notum Kaç Olmalı?

Bankalar kredi verirken sahip olduğunuz kredi notunu göz önünde bulundurmaktadır. Kredi notu bankadan bankaya değişkenlik gösterir. Kolay kredi yöntemini özellikle 1500 altında, yani kredi almak için kredi notu riskli gruplar içerisinde yer alan kişiler tercih eder. Ayrıca kredi almak için kredi notu riskli alanların durumu kefil durumuna ve gelir durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Online Kredi Başvurusunda Dikkat Etmem Gerekenler Nelerdir?

Banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan tercih etiğiniz bankanın internet sitesinden ya da mobil uygulamasından kredi almak için kolayca başvurabilirsiniz. Çekilecek kredi miktarına ve vadesine  ve bu aşamaları tek başınıza yapacağınız bazı noktalara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ödeme planını kısmı detaylıca incelenerek kendinize en uygun olanı seçmelisiniz. Başvuru yapmadan önce çeşitli siteler aracılığı ile ödeme planı imkanlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca birden çok bankanın sunduğu imkanları karşılaştırıp size en uygun olanını seçmeyi ihmal etmeyiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*