Vakıfbank’tan Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank, ev sahibi olmak isteyenlere özel 120 ay vadeye kadar uzanan geri ödeme planları ve düşük faiz oranlarıyla konut kredisi kampanyası sunuyor.

Vakıfbank’tan Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank ev sahibi olmak isteyenlere SarıPanjur Konut Kredisi Kampanyası sunuyor. Kampanya dahilinde ödeme planı süresi maksimum 120 ay olup, kişiye özel esnek ödeme planları da sunuluyor. İsteyenler her ay eşit tutarlı ödeme yapmak yerine azalan taksitli ödeme de yapabilirler.

Düzenlenen kredi kampanyasından sadece yeni ev sahibi olmak isteyenler yararlanabilip, aynı zamanda da sadece 1 tane bağımsız bölümün finansmanını kapsamaktadır. Konut kredisi faiz oranları yüzde 1,38’den başlamaktadır. 10 bin Türk Lirası ile 100 bin Türk Lirası arasında kredi kullanacaklar için yüzde 1,38 oranında, 100 bin Türk Lirası ile 500 bin Türk Lirası arasında kredi kullanacaklar için yüzde 1,49 oranında, 500 bin Türk Lirası ile 1 milyon 200 bin Türk Lirası arasındaki kredileri için ise yüzde 1,58 oranında faiz uygulanmaktadır. Faiz oranları sabit olup, kişi özelinde değişiklik gösterebilmektedir.

Banka, kredi kullanacak müşterilerinden dosya masrafı, ekspertiz ücreti, taşınmaz rehin ücreti ve sigorta ücreti tahsil etmektedir. Dosya masrafı ücreti alınan kredi tutarının binde beşi kadardır ve tek seferlik tahsil edilir. Ekspertiz ücreti 950 Türk Lirası, taşınmaz rehin ücreti ise 354 Türk Lirasıdır. Sigorta ücreti ise hem kişiye hem de eve göre değişkenlik göstermektedir.

Vakıfbank konut kredisi başvurusu sadece banka şubelerinde yapılmaktadır. Başvuru esnasında kişilerin yanlarında nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikametgah belgesi ve eve ait belgeleri getirmeleri istenmektedir. Banka müşterilerinden kredi aşamasında ek belgeler talep edebilmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 25 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.saripanjur.com.tr/saripanjur-konut-kredisi-paketi.aspx?pageID=976&nID=723

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*