Ziraat Bankası’ndan 20.000 TL Taşıt Kredisi!

Ziraat Bankası, araç sahibi olmak isteyenlere özel düşük faizli taşıt kredisi sunuyor. Sunulan kredide vade süresi 48 ay olup, ödeme planları bireylerin bütçelerine uygun düzenleniyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Detayları

Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranları kişilerin kasko yaptırmalarına ya da yaptırmamalarına göre değişkenlik gösteriyor. Kas yaptırarak taşıt kredisi alan kişiler için yüzde 1,66 oranında, kasko yaptırmayanlar için ise yüzde 1,68 oranında faiz uygulanıyor.

Hem yeni araç satın alımları için hem de ikinci el araç satın alımları için taşıt kredisi imkanı veren banka, ikinci el araç satın almak için krediden yararlanacaklar için 5 yaş sınırı koyuyor. Arabası 5 yaşından büyük olanlar bu finansmandan yararlanamıyor. Aynı zamandaki kişilerin araç ruhsatlarının hususi olarak kaydedilmesi gerekip, hafif ticari araçlara da finansman veriliyor. Bu araçlara minibüs, kamyonet ve pick-up dahil edilmemektedir.

Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusu yapan kişilerin yanlarında nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini, ikametgah belgelerini ve satın alacaklara araca ait belgeleri getirmeleri gerekmektedir. Banka kredinin teminatı için aracın üzerine rehin koymaktadır. Gerekli görüldüğü durumlarda kefil de talep edilmektedir. Aynı zamanda kişilerin kredi ödemesi süresinde hayat sigortası ile kask yaptırmaları gerekmektedir.

Ziraat Bankası’ndan 20.000 TL Taşıt Kredisi ve Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan 48 ay vadeli ödeme planı ile 20 bin lira kredi temin eden kişilerin aylık kredi ödemesi kasko yaptırmaları halinde 650,98  Türk Lirası, yıllık maliyet oranı ise yüzde 27.0912 olmaktadır. Kask yaptırmayanların aylık kredi ödemesi 654,16 Türk Lirası olurken, yıllık maliyet oranı ise yüzde 27.4514 olmaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 25 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/tasit/tasit-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*