Telefonunu Sallayana Akbank’tan 30 Bin TL’ye Kadar Kredi!

Akbank, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları için anında başvuru yapabilecekleri, 30 bin liraya kadar Direkt Kredi Kampanyası sunuyor.

Akbank Direkt Kredi Kampanyası!

Akbank’ın düzenlediği kredi kampanyasının faiz oranları alınan kredi tutarı, vade sürelerine ve sigortalı olup olmamasına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. İhtiyaç kredisi başvurusu şubeye gitmeden, telefon bankacılığından hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Bunun için bankanın mobil bankacılık uygulamasının telefon yüklenmesi, kredi kampanyaları bölümünden telefonun sallanması yeterli oluyor. Yani banka telefonu sallayarak kredi desteği sağlıyor.

30 bin liraya kadar verilen ihtiyaç kredisi 7 gün 24 saat verilip, aynı zamanda da belge, imza talep edilmiyor. Gereli görülmesi halinde kefil istenebiliyor. Kişiler isterlerse internet bankacılığı kanalından da başvurularını yapabiliyor.

Kredi ödemeleri ise kişilerin bütçelerine göre hazırlanıyor. Kredi verirken müşterilerini düşünen banka, uygun faiz oranları uyguluyor.

Akbank’tan 10 Bin TL Direkt Kredi!

Direkt Kredi kampanyası dahilinde 48 ay vadeli 10 bin lira finansman temin eden kişiler için uygulanan faiz oranları yüzde 2,11 ile yüzde 2,21 olarak belirlenmiştir. Yüzde 2,11 faiz oranı sigorta yaptıran kişiler, yüzde 2,21 faiz oranı ise sigorta yaptırmayanlar içindir. Sigorta yaptırıp 10 bin lira alan kişilerin aylık kredi ödemesi 362,30 TL, vade sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise 17.390,24 TL olmaktadır. Sigorta yaptırmayan 10 bin TL alanların kredi ödemesi 370,75 TL, vade sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise 17.390,24 TL olmaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 22 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Subeye-Gitmeden-Kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*