Vakıfbank’tan Ertelemeli Yaz Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank, yaz tatilini doya doya yaşamak isteyen ancak nakitleri olmayan özel sektör ve kamu çalışanlarıyla birlikte emeklilere özel Yaz Kredisi kampanyası düzenlendi.

Vakıfbank’tan Yaz Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank yaz kredisi kampanyasıyla 48 aya kadar ödeme planları düzenlenip, aynı zamanda uygun faiz oranları ve kişiye özel çeşitli türlerde ödeme planı seçenekleri sunulmaktadır.

Yaz Kredisi kampanyası anında ihtiyaç kredisi dahilinde olup, kişiler kredi başvurusu için banka şubelerine gitmek zorunda değiller. Anında kredi başvuruları sms ya da bankanın internet sitesinde kişisel bilgilerin doldurulmasıyla hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. SMS ile anında kredi başvurusu yapacak kişilerin KREDI kelimesi ve aralarında bir boşluk bırakarak sırasıyla T.C. kimlik no, aylık geliri yazmaları, 5724’e mesaj atmaları gerekmektedir.

Uygun Faiz Oranları, Çeşitli Ödeme Planları!

Vakıfbank Yaz Kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,75’ten başlamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları sabit olup, vade süresine göre değişkenlik göstermemektedir. Ancak müşteri özelinde faiz artırımı ya da indirimi yapılabilir. Banka müşterilerinin kredi kullanma tutarlarına bağlı olarak dosya masrafı ücreti tahsil etmektedir. Bu ücret ise kredi tutarının yüzde 0,5’i kadardır ve sabittir.

Ödeme planları ise her ay eşit tutarlı ödemelere ek olarak artan ve azalan taksitli, ilk 3 ay ödemesiz, 3 ayda bir ödemeli, son taksit balon ödemeli ya da değişken taksitli ödemelidir.

10.000 TL Yaz Kredisi!

Düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 48 ay vadeli ödeme planıyla 10 bin TL yaz kredisi alan bir kişinin yüzde 1,75 faiz oranıyla ödemesi gereken aylık kredi taksidi 332,69 Türk Lirası olmaktadır. Vade sonunda ödenecek tutar ise faiziyle birlikte 15.969,01 Türk Lirasıdır. Dosya masrafı ücreti ise 50 TL’dir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 22 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2579

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*