Eğitim Harcamalarına Özel Halkbank’tan 50.000 TL Kredi!

Ülkemizin kamu bankaları arasında bulunan Halkbank, çocukların eğitim harcamaları için 50 bin Türk Lirasına kadar 4 yıl geri ödemeli kredi kampanyası sunuyor.

Halkbank Eğitim Kredisi Kampanyası

Çocukların eğitim harcamalarına özel Halkbank eğitim kredisi kampanyası sunuyor. Söz konusu kampanya için tahsil edilebilecek maksimum kredi tutarı 50 bin Türk Lirası olup, en fazla da 4 yıla kadar uzanan ödeme planları oluşturulabiliyor. Ancak ödeme planları kişiye özel olup, isteyenler serbest ödemeli, isteyenler artan ya da azalan ödemeli isteyenler ise 3 ayda bir ödemeli seçenekten faydalanabiliyor.

Halkbank eğitim kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılıyor. Banka şubesi haricinde başvuru kanalı bulunmayıp, kişilerin yanlarında mutlaka nüfus cüzdanlarını, ikametgah belgelerini, gelir belgelerini ve eğitime ilişkin proforma faturalarını getirmeleri gerekiyor.

Eğitim kredisi faiz oranları ise yüzde 1,60 ile yüzde 1,65’tir. Yüzde 1,60 faiz oranı dosya masrafı ücretini ödeyenler için, yüzde 1,65 faiz oranı ise bu ücreti ödemeyenler için geçerlidir.

Halkbank’tan 10.000 TL Eğitim Kredisi ve Ödeme Planı

Halkbank’tan 4 yıl geri ödemeli 10 bin Türk Lirası kredi temin eden kişiler eğer dosya masrafı ücretlerini ödeyeceklerse yüzde 1,60 faiz oranına tabi tutulacaklar. Bu kapsamda da aylık kredi ödemesi 320,73 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı ise yüzde 26,0164 olacaktır. Ancak dosya masraflarını ödemek istemeyenler yüzde 1,65 faiz oranıyla 324,69 Türk Lirası taksit ödemesi yapacaklar. Yıllık maliyet oranları ise yüzde 26,5261 olacaktır. Dosya masrafı ödemesi ise 52,50 TL’dir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 6 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4536-egitim

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*