Çağrı Merkezinden Konut Kredisi Başvurusu İmkanı Vakıfbank’tan!

Vakıfbank, yüzde 1,27’den başlayan faiz oranları ve 10 yıla kadar uzanan ödeme planlarıyla Sarı Panjur Ev Kredisi kampanyası sunuyor.

Vakıfbank SarıPanjur Ev Kredisi Kampanyası Detayları

Vakıfbank’ın müşterilerine özel sunduğu konut kredisi kampanyası için ödemeler 10 seneye kadar yapılabiliyor. Ödemeler hem her ay eşit tutarlı hem de azalan tutarlı olacak şekilde düzenlenebiliyor. Söz konusu kampanya sadece yeni konut sahibi olmak için geçerli olup, aynı zamanda da sadece 1 tane bağımsız bölümün finansmanı kapsamaktadır.

Vakıfbank konut kredisi faiz oranları yüzde 1,27’den başlıyor. Faiz oranlarının değişimi alınacak olan kredinin tutarına göre değişkenlik gösteriyor. 500 bin Türk Lirasına kadar temin edilen finansmanlarda yüzde 1,27 oranında, 500 bin lira ilce 1 milyon lira arasındaki finansmanlarda yüzde 1,36 oranında, 1 milyon lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında finansmanlarda ise yüzde 1,46 oranında faiz uygulanıyor.

Vakıfbank Konut Kredisi Başvurusu

Kredi başvuruları ise banka şubeleri haricinde çeşitli kanallardan yapılabiliyor. İsteyenler kredi dahilinde istenen belgeleri eksiksiz yanlarında bulundurarak banka şubelerinden, isteyenler ise çağrı merkezini arayarak yapabilirler. Çağrı merkezinden konut kredisi başvurusu yapmak için ise 5 numaralı tuşlanarak başvuru işlemlerinin seçilmesi, devamında da 2 numarası tuşlanarak kredi başvurusu seçilmelidir. Bunun devamında da kredinin türünün seçilmesi istenmektedir. Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde de gerekli belgeleri yine yanınıza alarak bankaya gitmeniz, krediye ilişkin belgeleri imzalamanız gerekmektedir.

Kredi almak için rehin tesisi ücreti, dosya masrafı ücreti ile ekspertiz ücreti tahsil edilecektir. Bu ücretler kişiden kişiye göre değişmektedir. Ekspertiz ücreti ile rehin tesisin ücreti eve göre, dosya masraflarının ücreti ise alınan kredi tutarı ile ilişkilidir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 6 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.saripanjur.com.tr/saripanjur-konut-kredisi-paketi.aspx?pageID=976&nID=723

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*