Ziraat Bankası’ndan Anında, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası, düşük faiz oranlarıyla ve çeşitli başvuru kanallarıyla müşterilerine anında kullanabilecekleri ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Detayları

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,73 olarak belirlenmiş olup, vade oranlarına ya da alınan kredinin tutarına göre değişkenlik göstermiyor. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, tüm bireysel ihtiyaçlar için finansman imkanı sağlıyor.

48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları sunuluyor. Ödeme planları hazırlanırken kişilerin gelir durumları dikkate alınıyor ve ödemelerde kolaylık sağlanması hedefleniyor. Kredi başvurusu yapan bir kişiden şahsi ya da maddi teminat talep ediliyor. Kredi ödemeleri süresi boyunca da kişilerin hayat sigortası yaptırmaları gerekiyor. Hayat sigortası ödemeleri ise kişiden kişiye göre değişkenlik gösteriyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için banka şubelerinde harici çeşitli kanallar bulunuyor. Bunlardan biri ATM’lerdir. Banka atm.lerini ziyaret ederek, ekranda ilgili işlem adımlarının takip edilmesiyle başvurular rahat bir şekilde yapılabiliyor. Bir diğer başvuru yöntemi ise mobil ve internet bankacılığıdır. İnternetten internet şubesi, telefonda da mobil bankacılık kullanarak yine hızlı kredi başvurusu yapmak mümkündür. Yine bankanın internet sitesini kullanarak ya da çağrı merkezini arayarak da anında kredi başvurusu yapılabilir.

Ziraat Bankası’ndan Anında 5.000 TL Kredi Başvurusu ve Ödeme Planı Detayları

Ziraat Bankası’ndan 48 ay vadeli 5 bin lira kredi alınması halinde aylık uygulanacak olan faiz oranı yüzde 1,73 olarak belirlenmiştir. Bu kapsamda da aylık ödenmesi gereken kredi taksit tutarı 165,54 Türk Lirası, toplamda geri ödenecek tutar ise 7.945,94 Türk Lirası olacaktır. Dosya masrafları için tahsil edilecek tutar ise 25 Türk Lirasıdır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 6 Temmuz 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/genel-ihtiyaclar/tuketici-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*