Garanti’den Hızlı Onaylanan, Kefilsiz 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye’nin en büyük müşteri portföylerinden bir tanesine sahip olan Garanti Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde avantajlı maliyetler eşliğinde nakit sıkışıklığınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Acil nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar için uygun maliyetler eşliğinde ihtiyaç kredisi imkânı sunan Garanti Bankası, düşük faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Banka, bütçenizi yormamanız için ihtiyaç kredisi başvurularında 48 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden sizin için en uygun olanı tercih etmenize olanak sağlıyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için internet üzerinden, ATM üzerinden, telefon bankacılığı vasıtasıyla ve şubeye giderek başvuru yapılması yönünde olanaklar sunuyor. Eğer Garanti Bankası’nın müşterisi iseniz, internet bankacılığından, telefon bankacılığından ya da ATM üzerinden yapacağınız kredi başvuruları hızlı ve pratik bir şekilde sonuçlandırılıp, krediniz vadesiz hesabınıza aktarılıyor. Garanti Bankası müşterisi değilseniz, kredi başvurunuz ile birlikte gelir durumunuz ve kredi notunuz araştırılarak krediniz sonuçlandırılıyor ve çekmek için size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Garanti Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan tüm nakit ihtiyaçlarınız için çekeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki kefilsiz ihtiyaç kredisi ürünü için 36 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,05 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 421,89 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 17 Haziran 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.page?gbid2=

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*