QNB Finansbank’tan 48 Ay Vadeli 50.000 TL Taşıt Kredisi İmkânı!

QNB Finansbank tarafından düzenlenen taşıt kredisi ürünü sayesinde hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre versiyonu, hem de ikinci el versiyonu için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde temin edebilirsiniz.

QNB Finansbank taşıt kredisi başvurusu aşamasında oldukça avantajlı faiz oranları sunuyor. Banka, ödemelerinizi bütçenizi yormayacak şekilde 48 aya  yayarak gerçekleştirmenize de olanak sağlarken, satın alacağınız otomobil üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek kefilsiz taşıt kredisi kullanmanıza da olanak sağlıyor.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank’tan taşıt kredisi çekmek için başvurunuzu size en yakın banka şubesinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kredi başvurusu aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin ve ikamet ettiğiniz adresi gösteren son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesinin bulunması başvuru sürecinizi hızlandıracaktır.

Aynı zamanda kredi başvurusu yaparken sıfır kilometre otomobiller için proforma fatura bulunması, ikinci el otomobiller için de ruhsat fotokopisinin bulunması gerekmektedir.

QNB Finansbank 50.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan temin edeceğiniz 50 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafında uygulanacak olan aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,80 olurken, ödeme yapacağınız aylık taksit miktarı da bin 683,62 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 17 Haziran 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.qnbfinansbank.com/krediler/konut/default.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*