Konut Kampanyaları Bayramda Da Devam Edecek

Bayram dönemi öncesinde Türkiye genelinde gayrimenkul şirketlerinin büyük bir kısmı önemli kampanyalara imza atmaya başladı. 15 Mayıs’ta başlayan kampanyaların bir çoğu 30 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye genelinde yüzlerce konut projesinde yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat imkânı sayesinde konut projelerinde kampanya dönemine adım atıldı. 15 Mayıs 2018 tarihinde başlayan konut kampanyaları 30 Haziran 2018 tarihine kadar tüm hızıyla devam edecek. Bayram döneminde de mola vermeden devam edecek olan konut projesi kampanyaları, aynı zamanda bankalar tarafından sunulan 120 ay vadeli aylık yüzde 0,98 faiz oranına sahip konut kredisi kampanyası sayesinde ivmelenecek.

Hem Ramazan Bayramı, hem de Babalar Günü sebebiyle özel kampayalar hazırlayan konut üretici firmalar, bankalar tarafından düzenlenen 120 ay vade süresine özel aylık yüzde 0,98 faizli konut kredisi sayesinde sektör hareketli günlerine geri dönmeyi hedefliyor. Konut firmaları aynı zamanda 60 aya kadar 0 faiz imkânını da beraberinde sunuyor.

Konut kampanyaları arasında hemen tapu teslimi yapan Dap Yapı, İstMarina, Teras Kule, Adam Kule ve Taksim Petek Residence projeleri için aynı zamanda konut yatırımcıları için bir yıl kira garantisi sunuyor. Bir diğer konut üretici olan Teknik Yapı ise, konut kampanyası sürecini 15 gün daha uzattı. Sıfır peşinat, yüzde 20 indirim ve 30 bin Türk Lirası değerinde özel okul eğitimi hediye edilen Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde de 319 bin Türk Lirası’ndan ev sahibi olunma fırsatı sunuluyor.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*