Vakıfbank’tan Bahar Kredisi Fırsatı! 48 Ay Vadeli 7.500 TL İhtiyaç Kredisi!

Kamu bankaları arasında müşteri portföyü büyüklüğü ile ikinci sırada yer alan Vakıfbank, bahar döneminde yaşanacak tüm nakit sıkıntılarını çözüme kavuşturabilmek adına avantajlı ihtiyaç kredisi maliyetleri eşliğinde 48 aya kadar taksitlendirilebilen bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu aşamasında ön kefil talebinde bulunmuyor. Banka, kredi başvurusu yapan kişinin sahip olduğu aylık gelir miktarına göre temin edebileceği bir ihtiyaç kredisi miktarı belirliyor. Vakıfbank, düzenli bir gelire sahip olan ve sahip olduğu kredi notu da yeterli düzeyde olan kişilerden kefil talep etmeden, kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanılmasına olanak sağlıyor.

Vakıfbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı düşük faizlerle çözüme kavuşturabilirsiniz. Size en yakın Vakıfbank şubesine, ihtiyaç kredisi başvurusunda gereken belgeler ile birlikte giderek kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi; aynı zamanda Vakıfbank ATM’leri üzerinden, Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasından ve Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden düşük faizler eşliğinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunup, onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Vakıfbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ürünü üç aydan kırk sekiz aya kadar vadelendirme imkânına sahip oluyor. Vakıfbank, ödeme planı oluştururken hane halkında kişi başına düşen aylık gelir miktarının yarısını geçmeyecek şekilde taksit tutarlarının hesaplamasını yapıyor.

Vakıfbank 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan ödemesiz dönem olmadan, 48 ay vade seçeneğiyle 7 bin 500 Türk Lirası tutarında bir ihtiyaç kredisi ürünü temin etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,37 olurken, ödeme yapılacak aylık sabit ödeme miktarı da 227,14 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 29 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.vakifbank.com.tr/bireysel.aspx?pageID=99

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*